Ct-sl-1 Ct-sl-2 Ct-sl-3 Ct-sl-4
 
 
 
 
 

 Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas. W dniu 10.02.2017r. w Przedszkolu w Krysku odbył się bal karnawałowy.

Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w sali  przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, policjantów, Spider-Mana ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. W trakcie zabawy dzieci miały przerwe i przeszły do małej sali na poczęstunek przygotowany przez panie. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę przedszkolną. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Avero we współpracy z  Software & Service.